Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 

Lisie Agility

2017


26.2.2017 Terezín - Terezínský zimní pohár 3.ročník 5/6 (Lerlová Kateřina)

  • Ma3 - DIS
  • Ma3 - DIS

11.2.2017 Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 2/3  (Boháčová Alice)

  • Ma3 - DIS
  • Agility Ma - 10.místo
  • Jumping Ma - DIS

14.1.2017 Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 1/3  (Pupík Petr)

  • Ma3 - DIS
  • Agility Ma - 11.místo
  • Jumping Ma - 7.místo


2016

11.12.2016 Terezín - Terezínský zimní pohár 3.ročník 2/6 (Pupík Petr)

  • Ma3 - DIS
  • Ma3 - DIS

27.11.2016 Terezín - Terezínský zimní pohár 3.ročník 2/6 (Dostál Petr)

  • Ma3 - 2.místo V
  • Ma3 - 4.místo

23.10.2016 Terezín - Terezínský zimní pohár 3.ročník 1/6 (Maroušková Jitka)

  • Ma3 - DIS
  • Ma3 - DIS

28.9.2016 Děčín - O Pohár Města Děčína (René Blank, De)

  • Ma3 - DIS
  • Jumping Ma - DIS
  • Agility Ma - DIS

17.-18.09.2016 Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III...aneb Šikulovo republika nanečisto :-)  (Podmolová Jaroslava, Rybář Petr)

  • Agility Ma - DIS
  • Jumping Ma - 15.místo
  • Ma3 - DIS

26.-28.8.2016 Lhota Chříč - Agility víkend - OK- Noční Hrátky 2016 (Boháčová, Grygar, Glabazňa)

  • Agility Kluby Ma - 2.místo
  • Agility Plemene Ma - DIS
  • Agility - dle roku narození Ma - DIS
  • Jumping Družstev Ma - DIS
  • Jumping Dvojic Ma - 7.místo
  • Jumping Feny-Psi Ma - 7.místo

7.8.2016 Málkov u Chomutova - Dvojzkoušky / Finále Carneeval Cup 2016 (Rybář Petr)

  • Jumping Ma - 4.místo
  • Ma3 - DIS
  • Ma3 - DIS

6.8.2016 Louny - Závody při LVT Louny (Boháčová Alice)

  • agility Ma - DIS
  • jumping Ma - DIS
  • Ma3 - DIS

3.7.2016 Louny - Horké Léto 2016 (Vostrá Veronika)

  • Ma3 - DIS
  • jumping Ma - 1.místo
  • Ma3 - DIS

2.7.2016 Málkov u Chomutova - Trojzkoušky - Carneeval Cup 2016 (Glossová Michaela)

  • Ma3 - DIS
  • Ma3 - 1.místo
  • Ma3 - DIS

28.6.2016 Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky (Boháčová Alice)

  • Ma3 - 1.místo
  • Ma3 - DIS

28.5.2016 Libochovické Agility v podzámčí, Agility Pohoda (Dostál Petr)

  • agility Ma - DIS
  • jumping Ma - 1.místo
  • Ma3 - DIS

15.5.2016 Sedmero zkoušky Liberec, (Marekovic Alen, Hr)

  • agility Ma - DIS
  • jumping Ma - DIS
  • MA3 - DIS

12.+.13.3.2016 DF Fitmin Cup 2016 (3/3), Terezín (Semkat Stefanie, D)

  • Agility M - 9.místo
  • Agiliy 2 M - 6.místo
  • Finále M - 10.místo
  • Jumping M  11.místo
  • Jumping 2 M - 9.místo
  • Ma3 - 3.místo

                                                   2015

28.9.2015 O Pohár města Děčína, Agility Děčín (René Blank, D)

  • Agility Ma - 5.místo, V
  • Jumping Ma - 3.místo, V
  • Ma3 - 4.místo

28.-30.8.2015 Agility víkend - OK- Noční hrátky, Skochovice (A.Boháčová, A.Grygar, A.Glabazňa)

  • ​agility klubů - dis
  • jumping družstev - 3.místo
  • jump dvojic - 6.místo
  • soutěž feny proti psům - dis
  • soutěž dle roku narození - 4.místo

22.+23.8.2015 - Acana Sirius Cup 2015, Opatovice n.L. (Pavol Vakonič, Sk)

  • So - Ma3 - dis
  • So - jumping M - 2.místo
  • So - agility M - 6.místo
  • Ne - Ma3 - 5.místo
  • Ne - jumping M - 3.místo
  • Ne - holdye memorial M - 8.místo

3.8.2015 - 22.Cvikovské zkoušky agility, Cvikov, Agility Děčín (A.Boháčová)

  • Ma3 - 1.místo, V

10.8.2015 - 21.Cvikovské zkoušky agility, Cvikov, Agility Děčín (A.Boháčová)

  • Ma3 - dis

6.8.2015 - 20.Cvikovské zkoušky agility, Cvikov, Agility Děčín (A.Boháčová)

  • Ma3 - dis

3.8.2015 - 19.Cvikovské zkoušky agility, Cvikov, Agility Děčín (A.Boháčová)

  • Ma3 - dis

18.7.2015 ForPes agility- Oldřichov (Rybář Petr)

  • Jumping- dis
  • Ma3 - 2.místo, V
  • Ma3 - 3.místo, V

13.6.2015 - Přesunuté velikonoce - Sokolov, Dolní Rychnov (Zdeněk Spolek)

  • Jumping Ma - dis
  • Ma2 - 1.místo, V, 4.44m/s
  • Ma2 - Dis

+ závody v německu, brzo doplním

                                                 2014

27.9.2014 - O Pohár města Děčína, Huntířov - Agility Děčín ( Antonín Grygar)

  • Agility Ma - O Pohár - DIS
  • Jumping Ma - DIS
  • MA 2 II - DIS
  • MA2 I - 1.místo, V

29.8.-31.8.2014 - Beroun, Agility víkend - OK - Noční Hrátky (Antonín Grygar, Alice Boháčová, Tomáš Glabazňa)

  • Agility Kl. - 6.místo
  • Jumping dr. - 5.místo, V
  • SUPER G - DIS
  • soutěž klubů, za Agility Děčín - celkově 1.místo !

23.8.2014 O Pohár PPP, Jičín (Blank Rene, De)

  • Agility MA - 4.místo, V
  • Jumping Ma - 13.místo
  • Ma2 - 5.místo, D

7.8.2014 16.Cvikovské zkoušky - Agility Děčín (Boháčová Alice)

  • Ma2 - DIS

4.8.2014 15.Cvikovské zkoušky - Agility Děčín (Boháčová Alice)

  • Ma2 - DIS

2.8.2014 Ústecký psí festival, Trmice - 3zkoušky (Katka Lerlová)

  • Ma2 I - DIS
  • Ma2 II - DIS
  • Ma2 III - DIS

19.7. Oldřichov, ForPes Agility (Rybář Petr)

  • Ma2 II - DIS
  • Ma2 I - DIS
  • Jumping Ma - 7.místo, V

5.+6.7.2014 Praha Kyje - ...za bílými tygry (Alice Boháčová, Veronika Vostrá)

  • Ma2 I - DIS
  • Ma2 II - 4.místo, D
  • Ma2 III - DIS
  • Ma2 I - 2.místo, VD
  • Ma2 II - 4.místo, D
  • Ma2 III - 1.místo

17.+18.5.2014 Porta Bohemica Cup V, Píšťany ( Spolek Zdeněk)

  • Ma2 I - DIS
  • Ma2 II - DIS
  • Jumping Ma So - 4.místo
  • Jumping Ma Ne - 1.místo, V
  • Agility MA So - DIS
  • Agility Ma Finále - DIS

10.+11.5.2015 Superpes 2014, Lysá nad Labem (Powell David, Fr)

  • Agility - II.kval.běh - 3.místo
  • Jumping - III.kval.běh - 7.místo
  • Jumping - I.kval.běh - DIS
  • MA2 I - DIS
  • Ma2 II - 4.místo

26.+27.4.2014 1.QZ Dospělých, Děčín, DogFriends kvalifikačky 2014  (Glocknerová Alice, Glossová Michaela, Herendy Veronika, Hu, Tráj Tamás, Hu)

  • Agility 1 - 23.místo
  • Agility 2 - DIS
  • Jumping 1 - DIS
  • Jumping 2 - 11/50, V
  • MA2 - DIS

2013

28.9.2013 - O Pohár města Děčína, Huntířov - Agility Děčín ( Antonín Grygar)

  • Agility Ma - 10.místo, VD
  • Jumping Ma - DIS
  • Ma2 - 3.místo, VD

14.9.2013 - Buřt Cup ČL- Agility Team Česká Lípa (Michaela Glossová)

  • Jumping Ma - 8.místo, V
  • Agility MA - DISK
  • MA2 - 1.místo, V

8.8.2013 - 14.Cvikovské zkoušky - Cvikov - Agility Děčín (Alice Glocknerová)

  • MA2 - DIS

5.8.2013 - 13.Cvikovské zkoušky - Cvikov - Agility Děčín (Alice Glocknerová)

  • MA2 - 2.místo, V

1.8.2013 - 12.Cvikovské zkoušky - Cvikov - Agility Děčín (Alice Glocknerová)

  • MA2 - DIS

29.7.2013 - 11.Cvikovské zkoušky - Cvikov - Agility Děčín (Alice Glocknerová)

  • MA2 - 2.místo, VD

20.7. 2013 - Oldřichov u Duchcova - ForPes Teplice ( Veronika Vostrá)

  • MA2 -  1.místo, VD
  • Jumping MA - DIS
  • Agility MA - 4.místo

15.+16.6.2013 Dvoudenní agility závody a soutěž klubů - Huntířov - Agility Děčín (Alice Glocknerová )

  • Jumping MA - DIS
  • MA2 - DIS
  • Agility MA - 4.místo
  • Agilty MA - 8.místo
  • MA2 - DIS
  • Jumping MA2 - 3.místo, VD

2.+3.3.2013 DogFriends FITMIN Cup 3/3 - UNL (Lapanja Mirja, Slovinsko)

  • Finále Ma - DIS
  • Jumping Ma - 8.místo
  • Agility Ma - DIS
  • Ma2 - 2.místo, VD
  • Jumping Ma - 8.místo
  • Agility Ma - 8.místo

10.2. DogFriends FITMIN Cup 2/3- UNL ( Eva Plíštilová )

  • Jumping Ma - 4. místo
  • Agility Ma - DIS
  • Ma2 - DIS

13.1. DogFriends FITMIN Cup 1/3- UNL ( Alice Glöcknerová )

  • Jumping Ma - 7.místo
  • Agility Ma - 5.místo

2012

13.10. II.Trmické dvozjzkoušky a II.kolo soutěže klubů - UNL - Agility Děčín (Alice Glöcknerová)

  • soutěž klubů
  • Ma2 - DIS
  • Ma2 - DIS

29.9. XII. O Pohár města Děčína -UNL - Agility Děčín (Antonín Grygar)

  • Ma2 - DIS
  • Jumping Ma - DIS
  • Agility Ma - DIS

16.8. X. Cvikovské zkoušky - Agility Děčín (A.Glöcknerová)

         •Ma2 - DIS

 9.8. VIII. Cvikovské zkoušky - Agility Děčín (A.Glöcknerová)

         • Ma2 - DIS

 6.8. VII.Cvikovské zkoušky - Agility Děčín (A.Glöcknerová)

         • Ma2 - DIS

30.6. XIX.Hurá na prázdniny - Agility Louny (Zdeněk Spolek)

  • Ma2 - DIS
  • Jumping Ma - DIS
  • Agility Ma - DIS

16.6. BUŘT CUP - Agility Team Česká Lípa (Eva Plíštilová)

  • Ma2 - DIS
  • Jumping Ma
  • Agility Ma - DIS

21.4. Dvojzkoušky trmice a I.kolo klubů o tunel - Agility Děčín (A.GLocknerová)

  • Ma2 - DIS
  • Ma2 - DIS
  • Jumping Ma - do soutěže klubů - 

9.4. Velikonoční Beránek - KK Třebíč (J.Máčková)

  • Agility Ma - DIS
  • MA2 - DIS
  • Jumping Ma - DIS

8.4. Dvojzkoušky Brno - KK Zetor Brno (J.Máčková)

  • MA2 - DIS
  • MA2 - DIS

31.3.+1.4. Jarní Brno - KK Zetor Brno ( Kees Stoel, NL)

  • Agility Ma - 8.místo
  • Jumping Ma - DIS
  • Agility Ma - DIS
  • Jumping Ma - 3.místo ( čistý běh, z 25 )
  • Agility Ma - DIS
  • Jumping Ma - DIS

25.3. KK Prostějov - Faktor strachu, aneb 4 v 1 (Noga, Podmolová)

  • Ma1 - 2.místo, V
  • Ma1 - DIS
  • Ma1 - 3.místo, VD
  • Ma1 - 1.místo, V
  • Součty Ma1 - 2.místo

10.+11.3. DogFriens FITMIN Cup 2012 (4/4) (Ústí n.L.) ( Mia Laamen, FIN)

  • Ma1 - DIS
  • Jumping Ma - DIS
  • Agility Ma - DIS
  • Ma1 - 1.místo, D
  • Jumping Ma - DIS
  • Agility Ma - DIS

12.2. DogFriens FITMIN Cup 2012 (3/4) (Ústí n.L.) (Spolek)

  • Ma1 - 1.místo, V
  • Ma1 - DIS
  • Součty Ma1 - 1.místo

 

2011

24.9.   XI.O Pohár města Děčína (Ústí n.L.)

  • Ma1 -
  • Jumping Ma - 
  • Agility Ma -  

11.8.  6. Cvikovské zkoušky agility - Agility Děčín (Alice Glocknerová)

  •   Ma1 - DIS

 

8.8.   5. Cvikovské zkoušky agility - Agility Děčín (Alice Glocknerová)

  • Ma1 - DIS    

4.8.  4. Cvikovské zkoušky agility - Agility Děčín (Alice Glocknerová)

  • Ma1 - DIS

 

1.8.  3. Cvikovské zkoušky agility - Agility Děčín (Alice Glocknerová)

  • Ma1 - 5. místo, VD