Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 

PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA  - F  (6.VRH v naší CHS) - CCA ZIMA/JARO 2018
V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS MŮŽETE KDYKOLIV KONTAKTOVAT

PLANNING PUPPIES - F (6TH LITTER in our kennel ) - AROUND  WINTER/ SPRING2018

IF YOU WANT MORE INFOS,...CONTACT ME :-)

Mother / Matka : HCH CzCH  ...Elite Dream Bohemia Vivace - show, working, health, temperament female - her first litter

Otec / Father : ...................................... - show, working, health and temperament male !


► Pokud uvažujete o štěňátku tohoto úžasného plemene. Kontaktujte nás. Veškeré dotazy rádi zodpovíme. Popřípadně, poradíme s výběrem a pomocí importovat jedince z ciziny. Kontaktů máme mnoho .-)
Něco málo o nás - snažíme se, aby se fenka, budoucí maminka nemusela strachovat a byla po celou dobu porodu co v největším klidu a v místě, kde se cítí nejbezpečněji. A aby nemusela běhat a utíkat či po narození prcků je stále někam schovávat, stěhovat, či nosit po bytě, jako se stává u mnoha chovatelů. To se nám doposud nestalo a doufám nikdy nestane. Tedy jak to vypadá? Prozatím Jassy rodila v mé posteli :-) v klidu a bezpečí, a štěňátka jsou odchovávány doma, u mě v pokoji, kde má klid a pocit domova.

Se štěňátky je skoro po celou dobu někdo, kdo na ně dohlíží, pozoruje,... je to takové domácí kino, hlavně když už jsou větší. Pro správné pochopení, jelikož bydlíme v panelovém domě, není možno je mít ve speciální místnosti, a tak usínáte poblíž štěňátek.

Socializace - vítáme mnoho návštěv, aby si štěňátka zvykala.. Každou návštěvu mimča berou jako novou hračku, kterou mohou okusovat, tahat a otravovat . Pokud je pěkné počasí, tak je doneseme na zahrádku, kde mohou objevovat krásy přírody.

Jinak já je už ,,mučím,, od malička Aby si zvykaly na kontakt, prohmatávání, ukazování zoubků, a prostě proto, že mi to nedá :-D, a pokud v tom majitel pokračuje, nemají problém s ukazováním zoubků, kontrol varlat,.. a dalších blbůstek co si veterinář či rozhodčí na výstavě vymyslí, a co k tomu patří

Porod - přirozený, bez komplikací, jak tomu u pumi bývá, a co nejdříve k mamince. Už čisťounký.

► Výživa, strava - co nejdříve mlezivo, a následně mléko, pokud je potřeba, tak dokrmujeme kvalitní, odzkoušeným kozím mlékem (případně sušené, pokud není kozí k dispozici). Štěňátka, když dojdou do věku, kdy už je na čase začít k mléku přikrmovat, dostávají granule s mlékem, kvalitný sýry, tvarohy a mnoho dalších mlsek

► Veterinární kontrola, kontrola vrhu - až ve věku 6. -7.týdnů, kdy jdou poprvé na očkování a čipování. Dříve jen, kdyby nastaly nějaké problémy. I řádně odčervení.

Smlouva - ke každému štěňátku obdržíte smlouvu  - obsahuje mnoho částí - např. moji péči a poradnu :-), dále podmínky, které je potřeba dodržovat. 

Další informace - dostanete jich spousty, hlavně stravovací návyky, péče o srst a zdravý, možnosti využití jak výstavní, sportovní, služební či přímo chov.

Průkaz původu a pas - pas dostanete rovnou se štěňátkem, a průkaz původu zasílám ihned po obdržení z plemenné knihy, což bohužel chvíli trvá.

►Balíček pro každé štěňátko - pokaždé různý :-) (balíček krmení, hračky, pohled pumi, magnetek pumi a další)

Pokud chcete další info, kontaktů je na mě spousty či si mě nikde odchyťte , a vše ráda zodpovím :-))))

Obrazek